System informatyczny emeryt

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i instalowaniu systemów informatycznych do zarządzania punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W współzależności od charakterze prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak jeszcze dla większej sieci restauracji. Wyjścia będą różnić się między sobą w relacji czy posiadamy do podejmowania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i może z lokalem szybkiej obsługi. Systemy do gastronomii cieszą się jeszcze większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z faktem gastronomicznym który nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Jedną z najbardziej unowocześnionych aplikacji do prowadzenia punktem gastronomicznym jest sposób POS. W licznych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. Dodatkowo oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy również takich, które w ramach indywidualnej struktury czy franczyzy są moc czynników gastronomicznych na obszarze całej Nasz.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla osoby gastronomicznej:

Jest on właśnie zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i akcja na podobnych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi konsumenta, łatwiejsze raportowanie i rozliczanie jednostki, niezależnie od tego, czy jest obecne jedyna restauracja, lub same sieć restauracji.

Na tym etapie celowo nie podamy firmy, na jakim z programów oprzemy propozycję skierowaną do konkretnego klienta. Przyjmijmy, że wyjście jest oparte na połączonym systemie, który pozwoli zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, jak i pełne zarządzanie gospodarką magazynową. W relacji z działalności program może współpracować z terminalem dotykowym, a dodatkowo z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w sieci lokalnej lub na jakimś stanowisku, używając standardowy sprzęt PC.