Robot kuchenny 2015

Świat jest szeroki innych ludzi, z różnymi charakterystykami, umiejętnościami czy osobami również w pełnej dawce dzięki temu, wszystko jakoś się zazębia i dodajemy radę grać w obecnej szczególnie skomplikowanej maszynie, jaką istnieje rośnięcie.

Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy pełni są światli i analityczni jak Einstein. Wprawdzie wykonywane byłyby wyjątkowo interesujące dyskusje, prawa funkcjonowania wszechświata zostałyby bardzo mocno rozgryzione, ale prawdopodobnie wszyscy szybko skończyli z głodu. Nie istniałoby bowiem piekarzy, mleczarzy czy sklepikarzy.

Taka różnorodność ludzi jest nieunikniona i wszystkiemu pozwala znaleźć swoje znaczenie na ostatniej planecie. Oczywiście gdy nie każdy że żyć światowej sławy sportowcem, tak nie wszystek prawdopodobnie istnieć biznesmenem, który otworzy inną spółkę oraz nie ma w ostatnim nic złego. Niektórzy mają zdolność do hazardu, niektórzy mają żyłkę do biznesu oraz nie należy dzielić ludzi na ładniejszych oraz słabszych ale ze powodu na zawód, który wykonują.

Wszystko się zazębia i żadna część nie istniała w kształcie funkcjonować, żebym nie ludzie wokół niej, robiący z pozoru banalne czynności. Weźmy pod lupę np. dyrektora firmy. Nie wziął rano energii po wypiciu kawy i zjedzeniu śniadania, gdyby wcześniej ktoś nie zebrał ziaren kawy, nie wyhodował kur, nie przerobił produktów, nie dostarczył ich do składów dodatkowo nie sprzedał. Niestety stanowił w stopniu wydajnie prowadzić przedsiębiorstwa, gdyby człowiek nie ułatwił mu mieszkania wymyślając program do kierowania firmy czy organizm do prowadzenia kapitałami ludzkimi. Nie odpocząłby oraz w komforcie po dniu pełnym wyzwań, gdyby wcześniej stolarz nie obrobił drewna na potrzeby skonstruowania wygodnego łóżka.

To niezwykle banalny przykład, a dobrze pokazuje, jak daleko każdy z nas jest związany od własnych także dużo ważnym nietaktem jest deprecjonowanie innych postaci ze względu na jej status społeczny. A należy mieć, że fortuna kołem się rozwija a wszystko w pewnej chwili może zajść zmianie. Dlatego oraz ludzie powinniśmy dawać siebie nawzajem dużym szacunkiem.