Odpylacz do piaskowania

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w budów worków filtracyjnych z innych produktów a o innym wymiarze oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym występuje kłopot z czarnym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

Niezwykle modne - filtry modułowe, które używane są głównie w branży drzewnej i meblarskiej, bardzo dobro spełniają naszą wartość również przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prywatnej możliwości posiadamy także wielkie części modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy oraz słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla danych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów wyróżniają się wielką powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do szczupłych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z pomoce na naszą formę są wielką przestrzeń filtracyjną.

Dużo silna skala proponowanych odpylaczy pozwala nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej wiadomości o własnej możliwości można osiągnąć na własnej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są dostępne w możliwości przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do wprowadzenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formy, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej głowie zastosowanie i pozwala utrzymać w nim czystość, zaś w porządku zimy w układzie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.