Krajalnica opis

Krajalnica maga 612p to pozytywne danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Dodaje się również do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa jak również do twardych jak sery. Dobre dokumenty i precyzyjne wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zachowanie jej w czystości i dokonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest nieświadoma i prosta, dzięki czemu nowy pracownik że zostać szybko wdrożony w drugie obowiązki.

PenisizeXl

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana istnieje w dwóch grupach. Wersja standardowa urządzona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i możliwe do stworzenia w niedalekim czasie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Każde czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować również nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w krótszych sklepach jak i średnich zakładach, gdzie przerób produktów jest na słabym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy odpowiedzialne są te części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie kładzie się z wielu czynników, które potrafią zostać zastąpione w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.